Meist

Juula on väike ilus looduse ja paarikümne taluga küla Tartumaal voorede ja järvede vahel. Siin   detail püsivalt 75 inimest: on aktiivseid pensionäre, töökaid keskealisi, tublisid noori ja palju rõõmsameelseid lapsi. Küla elanikkond on viimaste aastatega järjest suurenud ja noorenenud .

NB! Meie tegemistel hoia silma peal ka facebookis!


Külarahvas tegutseb valdavalt oma talumajapidamistes või sõidab iga päev tööle ümberkaudsetesse suurematesse aruteludesse: Tartusse, Tabiverre või Jõgevale.

Seltsi tegevus sai alguse 2003. aastal, jaanuaris 2004 loodi algselt MTÜ Juula Küla Heaks. Praeguseks on nüüd olemas juba üle 50 täiskasvanu ja üle 25 lapse. Ühingul on oma lipp, logo ja vaim.

Ühisürituste tarbeks on korrastatud ja kujundatud kena külaplats koos katusealuse ja mänguväljakuga. 2006. aastal peeti seal ka esimene kodukandipäev. Aastal 2009-2010 valmis oma külamaja- Juula külakoda, mille oleme tasapisi aktiivsesse kasutusse teinud.

Meie ühistöö peaks olema olulise küla üldilme: harulised puutüved koos küla logoga tähistavad küla piire, on kaunilt korrastatud iluaiad, paljudel majapidamistel kunstilised taluviidad ja sissesõiduks puisalleed.

Meie missiooniks on tegutseda ühiselt, arvestades inimeste huve ja vajadusi; tegutseda oma inimeste enesetäiendamise, eneseväärtustamise eesmärgil, luues hea aluse sotsiaalseks läbikäimiseks ja elukeskkonna parandamiseks.

Meie visioon on koosloomes olla vaimult rikkad ja hingelt tugevad. Meil on siin hea kogukond ja puhas elukeskkond, kus iga külaelanik tahab elada ja külaline külla tulla.